Vánoční osvětlení do bytu i do zahrady

Skutečné Vánoce jsou plné světel! Někdy máme pocit, že nejde o oslavu narození Ježíše Krista, ale o velkolepou oslavu světel. V obchodech seženete osvětlení určené do interiéru a venkovní LED vánoční osvětlení k využití do exteriéru. Vybírat lze z mnoha barevných i čirých variant nebo podle počtu žárovek – od dvaceti do dvou sta. Vánočními světýlka zdobí jak stromeček, tak okna, schodiště, balkony, krb, římsy, ploty, stromy, ptačí budku a tak mohli pokračovat. Jak si nelze představit Vánoce bez světel a stromečku, tak k vánočním oslavám neodmyslitelně patří vánoční věnce, kterým zdobíme vchodové dveře, krb a stůl.

Vánoční osvětlení nahradilo klasické svíce

Přesto voskové svíčky k vánočním svátkům patří. Vánoční svícen nádherně ozdobí vánoční tabuli nebo rozzáří okna. Trh nabízí věnce ve všech barvách, včetně trendové bílé. Připomínáme, že věnec nás provází celým adventem, takže je nutné ho zakoupit před prvním adventním týdnem. Taktéž vánoční zápich si našel v mnohých domácnostech své místo. Nejen vánoční osvětlení, ale i malé dekorace dotvářejí celkovou sváteční atmosféru. Zápich se dává do květináčů a váz, nádherně rozzáří interiér. A pokud máte v rodině děti, samolepky na okna jsou samozřejmostí. Samolepky ozdobí okna a vytvoří pohádkové prostředí.

Vánoční osvětlení si zamilovaly děti

Nálepky již zdobí okna, vánoční osvětlení visí na lustrech a vánočním stromečku, zbývají pověsit nad krb nebo na jiné vhodné místo veselé ponožky na dárky. Ježíška přivolá krásně zvonící keramicky zvonek. Trendy barvy bílá a fialové lze vidět na baňkách, špicích a hvězdách, příznivci skleněných ozdob si určitě oblíbí balení šesti skleněných malovaných koulí. Nesmrtelná klasika, červeno-zlatá kombinace nebo ozdoby ze slámy chybět nebudou, stejně jako efektní vánoční osvětlení v mnoha barevných odstínech.