Usnadněte si úklid s chytrými pomocníky!

Kdo by nechtěl mít doma dokonale uklizeno, jen kdyby to nestálo tolik úsilí, energie a hlavně času. Kouzelný proutek, kterým by stačilo z gauče mávnout a dílna, byt, dům i zahrada by zářily čistotou, vám v naší nabídce ještě nemůžeme nabídnout – chytré pomocníky, s kterými vám úklid půjde od ruky, ale ANO!

Dopřejte si krásný výhled a luxusní čistotu

A hlavně bez námahy, bolavých rukou a ztuhnuté šíje! Ano, řeč je o neoblíbeném mytí oken, do kterého se žádné hospodyňce moc nechce. Je sice pravda, že mytí oken nepatří mezi každodenní či týdenní úklidové činnosti, ale i párkrát do roka to bohatě stačí. Navíc, pokud bydlíte blízko silnice či v prašnějším prostředí, stejně musíte vzít okna do parády mnohem častěji.

Ovšem díky elektrickému čističi oken se na tento úkol budete těšit! Je ideálním pomocníkem nejen v péči o vaše klasická okna, ale také hůře dostupná okna střešní. Poradí si však i s kachličkami, zrcadly a dokonce i sprchovými kouty. Využít jeho schopností můžete i k vysání vylitých tekutin.

Pokud však mytí oken chcete absolutně přenechat moderní době, pak vám ve vaší úklidové komoře nesmí chybět robotický čistič oken. Skvěle se postará o vaše okna, zrcadla i další skleněné povrchy a dokonce jej můžete ovládat i svým mobilním telefonem.

Vezměte boj s prachem a špínou do svých rukou

A to doslova - a vůbec přitom nemyslíme klasickou prachovku či její vylepšené násadové varianty. Víření prachu nemá nikdo rád a dostat jej z úzkých štěrbin je stejně boj s větrnými mlýny. Ne však pro ruční vzduchový čistič, který je skvělým parťákem pro boj s prachem usazeným na hůře dostupných místech, jako je klávesnice či přístrojová optika fotoaparátů, ale zvládnou jeho odstranění také z mobilních telefonů a dokonce i zadních částí televizorů.

Parní čistič se naopak postará nejen o prach, ale zbaví vaši domácnost, a především všechna hůře dostupná místa, nečistot i dlouhodobých usazenin snadno a ještě bez použití chemie. Jeho využití je tak všestranné a navíc jej můžete použít i na choulostivější materiály.

Otisky prstů vás už nevyvedou z míry

Každá hospodyňka nám dá za pravdu, že mnohdy ty zdánlivě nejbanálnější šmouhy nebo právě otisky prstů dají nejvíce práce. Polštářky našich prstů ukrývají nejen špínu, pot, ale také mastnotu, kterou vyleštit do neviditelné podoby není vždycky jednoduché.

Díky čistícím sadám a gelům však nechtěné otisky zmizí rychle a bez používání nespočet pomůcek a přípravků. Postačí vám k tomu sada obsahující nejen speciální gel či roztok, ale také čistící hadřík, mnohdy i antistatický štěteček a vaše mobilní telefony, notebooky, tablety i televizní obrazovky budou nejen zářit čistotou, ale zvládnou i lépe odolávat dalším nečistotám, včetně prachu.