Tajemství výběru baterie Franke

Volba kuchyňské baterie je procesem zodpovědným a mnohdy i zdlouhavým, ale s bateriemi FRANKE se tento problém výrazně snižuje. Je přece nutné zohlednit taková kritéria, jako vzhled, funkcionalita, pohodlí při manipulování a hlavně – celkové zakomponování do konceptu kuchyně. Doporučujeme však před výběrem konkrétní baterie podívat se na modelovou řadu, prostudovat nabídku a zjistit informace o typech nabízených baterií FRANKE. V našem internetovém obchodě baterie najdete velmi snadno.

Až se budete dívat na celkové charakteristiky konkrétní baterie je vhodné vědět, k čemu je potřeba ovládací paka baterie, jaké druhy baterií jsou, jaká je konstrukce výlevu a jiných částí baterie.

Ovládání baterie může být dvouventilové, jednopákové nebo bezkontaktní. Pokud jde o styl a zakomponování baterie do prostředí kuchyně, doporučujeme používat první dva druhy ke klasickému nebo retro stylu. Bezkontaktní baterie jsou vhodnější spíše do hi-tech kuchyní nebo moderny.

Co se týče pohodlí při ovládání, pak jednopákové baterie budou vhodné pro ty, kteří mají rádi komort, poněvadž v tomto případě se teplota vody reguluje pouhým malíčkem. Dvouventilové baterie víc šetří vodu, ale jsou na druhou stranu méně pohodlné s nastavením teploty vody. Bezkontaktní baterie umožňují bezdotekový proud vody - nemusíte se baterie vůbec dotýkat, ale může chvíli trvat, než najdete správný uhel, pod kterým funguje senzor.

Jaké jsou hlavní výhody baterií Franke?

Poté, co jste našli svojí vytouženou baterii, určitě vás bude zajímat cena, nakolik je opodstatněná a přijatelná. Baterie FRANKE zaručují unikátní ergonomiku, vysokou odolnost, luxusní provedení, odolnost vůči teplotním výkyvům, jednoduchost údržby a možnost ovládání baterie manuálně a automaticky. Tyto vlastnosti jsou za velmi příznivou cenu, která výtečně vyjadřuje skutečnou kvalitu a dlouholeté použití.