Stylové zahradní párty stany na t-zbozi.cz

Jen počne zpoza mraků vykukovat sluníčko, hned začneme organizovat venkovní párty. A jelikož je počasí vrtkavé a na předpovědi se nedá mnoho spolehnout, tak nedoporučujeme podceňovat ochranu. A nezáleží na tom, zda chystáte rodinnou oslavu nebo firemní akci, vždy byste měli myslet na zastínění posezení. V báječném stínu se dá vydržet celý den, ovšem na prudkém slunci si užene úpal. A to je důvod proč si lidé oblíbili zahradní párty stany, které se dají pořídit v mnoha velikostech (3 x 3 m, 3 x 4 m, 3x 6 m, 3 x 9 m, 3,5 x 3,5 m, 4 x 4 m, 4 x 6 m, 4 x 8 m, 5 x 10 m, 6 x 10 m a 6 x 12 m) v široké paletě barev. Trh nabízí i zahradní párty stany o rozměrech 2 x 2 metry, ovšem ten poskytne zastřešení maximálně čtyřem osobám.

Nůžkové stany pro jednoduché rozkládání

Máte-li zájem o jednoduché rozkládání, neboť akce pořádáte vždy na jiném místě, oceníte nůžkové stany, které se dají vzájemně propojit, čímž docílíte většího prostoru k podnikání. Navíc si můžete nůžkové stany nechat potisknout výrazným logem nebo animací - odlišíte se od konkurence a přitáhnete pozornost zákazníků. Moderní párty a nůžkové stany se vyznačuje vyšší stabilitou a delší životností, ale to musíte zavítat do obchodů nikoliv na asijské tržiště. Nízká cena je zajímavá, ale nepočítejte s velkou stabilitou stanu. Chcete investovat do kvality? Rychle rozložitelný nůžkový systém rozkládání je dobrou volbou.

Párty stany! Špičková kvalita na t-zbozi.cz

Rozkládací párty stany mají odnímatelné boční stěny, které se dají dokoupit i v příslušenství, kde si lze přiobjednat i přenosnou tašku nebo moskytiéru a další. A pak stačí nasadit tři boční stěny, dopředu postavit pult a máte k dispozici prodejní stánek. V dnešní době nejste omezeni ani výběrem barvy. Paleta barev je pestrá - od modré, přes červenou, až po šedou a černou.