Stěhujeme levně v Praze, ČR i EU

O naší firmě STĚHOVÁNÍ LEVNĚ PRAHA


Jsme firma, která se zaměřuje a zabývá stěhováním a vyklízením objektů. Zaměstnáváme zkušené zaměstnance, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti stěhování a vyklízení. Našim cíle je spokojenost zákazníků. Najdete nás ve Středočeské kraji na ulici  Mečislavova 11 v Praze 4. 

Stěhujeme i po celé Evropě

To, že se naše firma STĚHOVÁNÍ LEVNĚ PRAHA zaměřujeme na stěhování malých i velkých bytových prostorů a nabízíme doprovodné služby již víte, ale nabízíme i mezinárodní stěhování. Pojem mezinárodní stěhování znamená, že jsme schopni vás odstěhovat nebo přestěhovat po celé Evropě. 

Ostatní služby

Nabízíme vyklízení pozůstalosti nebo nemovitosti. V této oblasti máme mnoholeté zkušenosti a se vším vám rádi poradíme a postaráme se za vás. Ekologická likvidace nábytku nebo pozůstalosti je také možná. Po domluvě jsme schopni obstarat celkovou demolici objektu s veškerými záležitostmi. 
Další drobné služby jako montáž a demontáž nábytku jsou samozřejmostí. 

Naše technika

Pyšníme se velmi moderním vozovým parkem. Najdete u nás vozidla vždy přizpůsobené ke stěhování, nabízíme jak menší typy vozidel tak ty větší. Více informací o vozidlech naleznete na našich webových stránkách. 
Každý z našich vozů je vybaven skříňovou nástavbou, která je přizpůsobena převozu nábytku. Naše vozy jsou také plně a dobře vybaveny tak, aby nám usnadnili stěhování. 
V naší výbavě nebude chybět ani nářadí, krabice, fólie, lepící pásky pro rychle řešení . Rádi vám také odborně poradíme, který vůz je pro vás ideální.