Plachty pro zakrytí nábytku

Při různých stavebních úpravách nebo při malování, je vhodné každý nábytek a doplňky kanceláře vhodně přikrýt a uchránit tak proto prachu a poškození. Pro tyto účely jsou ideální různé zakrývací plachty nebo zakrávací folie. Pokud použijete kvalitnější folie a plachty na přikrytí kancelářského nábytku třeba při malování, zábráníte tím ušpinění nábytku a kancelářského příslušenství a jeho následnému náročnému čištění. Pokud máte v interiéru neo v kanceláři kvalitnější a dražší kancelářský nábytek nebo drahá kožená kancelářská křesla, je zakrytí a ochrana vhodnou zakrývací plachtou opravdu nezbytná.

Kvalitní zakrývací plachty a folie mají oproti levnějším variantám tu výhodu, že je můžete na zakrytí nábytku a křesel použít opakovaně. Stačí je jednoduše umýt a otřít. Tenčí folie a plachty se většinou o rohy nábytku při sundávání potrhají.

Pokud potřebujete váš kancelářský nábytek chránit také proti mechanickému poškození, je vhodné použít některou z bublinkových folií. Tyto folie jsou specialně vyrobeny právě na ocranu věcí proti mechanickému poškození. Největší předností bublinkové folie je její velice nízká hmotnost a vysoká pevnost a odolnost proti tlaku.

Pokud se vám při rekonstrukci domu, bytu nebo kanceláře podaří ochránit nábytek proti prachu, špíně a mechanickému poškození, máte o starost a práci méně. Při šetrném zacházení s obalovými materíály můžete tyto plachty a folie použít na zakrytí nábytku opakovaně.