Párty stany v různých tvarech a provedení

V letních dnech nejednu zahradu a společenskou sešlost zdobí originální párty stany. Pryč je doba, kdy byl k dispozici pouze jeden tvar a velikost stanu. Nyní trh nabízí několik možností, a my se můžeme v klidu rozhodnout pro tu nejvhodnější variantu. Máme na mysli výběr barvy, tvaru a velikosti. Párty stany se vyrábějí se sedlovou a obloukovou střechou nebo špicí. A už vůbec není problém si pořídit párty stany v různých velikostech - 3 x 3 m, 3 x 4 m, 3 x 6 m, 3 x 9 m, 3,5 x 3,5 m, 4 x 4 m, 4 x 6 m, 4 x 8 m, 5 x 10 m, 6 x 12 m, 6 x 8 m, 6,5 x 9 m. Neméně zajímavé jsou barevné provedení, kde dominuje barva bílá, modrá a zelená, přestože jsou stany i v jiných barvách – oranžová, červená, černá apod.

Nůžkové stany – náhradní díly

Nůžkové stany na rozdíl od párty stanu, který je složen z více dílů mají jednoduchou nůžkovou konstrukci, takovýto stan rozložíte jediným pohybem. A díky lehké kostře jej můžete přenášet i v tašce. Může se stát, že se stan z nějaké příčiny poškodí. Nemilá situace, ale i na tuto eventualitu je myšleno. A mnohé internetové obchody nabízejí pro tyto situace náhradní díly - stačí zabrousit do segmentu konkrétního příslušenství. Zde si můžete objednat rozbité součástí, nebo i zcela novou plachtu. A pokud máte zahradní altán, není třeba ani v tomto případě věšet hlavu, neboť náhradní díly jsou kompatibilní a dají se použít pro nůžkové a párty stejně jako na altány.

Párty stany – široký výběr zboží

Párty stany! Můžeme začít organizovat podnikovou oslavu, pouliční nebo zahradní slavnost či garden párty. A kde nabízejí velké množství výrobků za rozumné ceny? Kde prodávají pouze zboží vyrobené podle platných evropských norem a standardů? Kde mají veškeré zboží skladem? A kde vám dodají vaši objednávku do dvou dní? Ve špičkovém eshopu t-zbozi.cz!