Párty stan – ozdoba vašeho pozemku

Ve chvíli, kdy začne zpod mraků vykukovat sluníčko, začneme plánovat zahradní akce. Slunce, voda, vůně grilovaného masa, líbezná hudba – to se nedá odmítnout. Ovšem, co když se přižene déšť? To je po zábavě. Nastane stěhování národů. A pokud netoužíte po tom si své hosty, při každé přeháňce stěhovat do svého bytu nebo domu, tak párty stany nabízejí elegantní řešení. Stylové přístřešky nabízejí nejen úkryt před deštěm, ale také příjemný stín. Ani zápal stejně jako nachlazení není nic, po čem bychom toužili.

Zažívají boom nůžkové stany

Velké oblibě se těší nůžkové stany, které se vyrábějí v různých velikostech (nejprodávanější rozměr 3 x 3 m), barvách a kvalitách. Moderní nůžkové stany se dají jediným pohybem rozložit. Existuje nepřeberné množství typů, přičemž klíčovým faktorem při výběru je rozměr. Nejmenší party stany bývají o rozměrech 2 x 2 metry a jsou využívány na zastřešení posezení pro maximálně čtyři osoby. Pokud máte větší rodinu, tak je pro vás ideální velikost, alespoň 6 x 3 metrů. A pokud vám ani takový rozměr nestačí, zajisté oceníte skutečnost, že se nůžkové stany dají propojit, získáte mnohem více zastřešeného místa.

Nůžková konstrukce pro snadné rozkládání

Nůžkové stany jsou sice dražší než klasické, ale jsou velice lehké a skladné. Dají se přenášet v tašce, krásně se vejdou do kufru každého auta. No pakliže máte zájem o párty stany pouze na krátkodobé využití, postačí vám klasická konstrukce. Ale pokud chcete investovat do kvality, nůžkový systém můžeme jen doporučit. Mnohé rozkládací stany mají odnímatelné boční stěny, takže se nemusíte ve velkých vedrech potit. Odstraněním bočnice docílíte příjemného průvanu. Obchodníci ho mohou použít jako prodejní stánek. K výrobě stanů se používají kvalitní materiály, ale to si musíte pořídit tento výrobek v zavedeném eshopu – t-zbozi.cz.