Nerezové dřezy Blanco – nadčasová klasika

Vysoce kvalitní ušlechtilá nerezová ocel používaná pro výrobu nerezových dřezů Blanco je ideálním materiálem s vysokou tepelnou odolností. Kromě vysoce estetického vzhledu se vyznačuje také odolností proti skvrnám a kyselinám. Naprostou samozřejmostí je stálobarevnost a pochopitelně snadná údržba. Je to zcela ideální materiál pro výrobu kuchyňských dřezů, který je vynikající alternativou pro každou kuchyňskou linku.

Nerezové dřezy Blanco rozhodně patří mezi špičku na trhu

Nerezové dřezy jsou standardně k dispozici jak v leštěném provedení, tzv. hedvábný lesk, tak i v matné povrchové úpravě, z profilovaného nerezu nebo povrch označovaný jako kartáčovaný. Hladký nerezový povrch je nenáročný na údržbu, zatímco matný povrch je odolnější vůči škrábancům a zachovávají si svůj vzhled po dlouhou dobu. Základní variantou jsou celoplošné dřezy, které jsou velmi oblíbené a jsou skvělou volbou pro ty, kdo dřez využívají k častému mytí nádobí, neboť dokážou zcela nahradit pracovní desku. Vynikající alternativou jsou pak dvojdřezy, které významně zvyšují mycí kapacitu. Naopak, chcete-li dřez využívat jen zřídka, je pro vás ideální zvolit jednodřez, a to v kulaté nebo hranaté variantě. Velmi zajímavě působí také rohové dřezy, které ozvláštní vaši linku. Pro usnadnění práce v kuchyni lze pak zvolit i variantu dřezu s odkapem, vaničkou nebo odkapem i vaničkou.

Nerezové dřezy Blanco – ideální kombinace stylu, ceny a funkčnosti

Nerezové dřezy Blanco představují dokonalé spojení originálního vzhledu a dokonalého provedení, současně se však jedná o cenově dostupné produkty. Pro všechny již zmíněné varianty tvarů a typů kuchyňských dřezů lze totiž zvolit tloušťku nerezového plechu, což pak významně ovlivňuje výslednou cenu výrobku. Celkem je možné vybírat ze čtyř cenových úrovní. Některé nerezové dřezy jsou již výrobcem označeny jako ECO varianta a patří pak k nejlevnějším produktům v nabídce. Častá je i možnost nákupu zvýhodněných setů, kdy je nerezový dřez již nabízen v kombinaci s vhodnou baterií.