Nábytek do nůžkového stanu

Jak říká Wikipedie, stan je improvizované přístřeší, skládající se nejčastěji z plachty a nějakých kovových tyčí. Už jen tento popis sám o sobě zní nepohodlně a evokuje pocit bolestivých zad. Ale proč, když to tak vůbec být nemusí? Velké nůžkové stany poskytují dostatek prostoru, aby se do nich vešel i kvalitní a pohodlný nábytek. Nůžkové stany jste zřejmě zvyklí potkávat na různých akcích, jako jsou veletrhy, festivaly, přehlídky nebo další veřejné události.

V takovém stanu se potom obvykle nachází maximálně tak stolek a obsluha, ale kde nic tu nic, kam by se dalo dobře usadit. A přitom je tu místa na to dost. Do nůžkového stanu není nutné shánět žádný speciální nábytek, snadno do něho naskládáte i gauč s křesly nebo velký jídelní stůl i s židlemi a pěknými hodinami. Samozřejmě je v takovém případě vhodné objednat si nůžkový stan rychlorozkládací, který k sobě bude mít i spodní plachtu, na kterou nábytek dáte.

Co vaše srdce a tělo ráčí

To všechno se do stanu totiž vejde. Ať už chcete udělat dojem na oslavě narozenin, potřebujete kryté místo pro pořádání svatební hostiny nebo jenom chcete zaujmout lidi při konání dětského dne či veletrhu, zvolte úhledně nábytek do nůžkového stanu. Pro ubytování známých, kamarádů nebo rodiny můžete zvolit téměř jakýkoliv druh postele, i když klasická s matrací se vám bude snáze skládat, rozkládat i nosit, než třeba postel čalouněná.

Pro každou akci se určitě hodí sedací souprava nebo alespoň křesla – pokud patříte k mladší generaci, nebojte se experimentovat a kupte si do nůžkového stanu velké polštáře nebo vaky na sezení. Chcete-li do stanu umístit občerstvení, které by jinak nekryté mohlo dopadnout špatně, odložte ho na svátečně prostřený jídelní stůl a nechte hosty, ať si nabídnout a v klidu si vše snědí posazení na židlích. Mnohem lépe se vám jídlo bude také servírovat, pokud svou výbavu doplníte o příborník.