Mříže Raab - záruka kvality

Firma Mříže Raab je zárukou kvality a dlouholetých zkušeností ve výrobě mříží. Firma vyrábí všechny druhy mříží, a to jak pevné, klasické, kované, dveřní předěly, tak i samozřejmě ty pohyblivé, mezi které se řadí mříže nůžkové a rolovací. Výhodou firmy je možnost provedení opravy starších typů rolovacích a nůžkových mříží, dále také vyrábí repliky ze zničených kusů. Zákazníkům se snaží vyjít vstříc tím 24 hodinovou pohotovostí, kdy je schopna při naskytnutém problému okamžitě vyřešit problém.

Moderní jsou v současné době nůžkové mříže, které pro svůj subtilní vzhled a pevnost jsou mezi zákazníky velice vyhledávané. Nůžkové mříže jsou opatřeny certifikátem Trezotestu, bohužel nemají certifikát NBÚ, tudíž se nedají použít na místech, kde je tato certifikace vyžadována, jedná se tedy o banky, vojsko, apod.). Jsou využívány pro zabezpečení okenních, vstupních a vjezdových otvorů, ale i pro balkóny, lodžie, sklepy a různé pasáže. Jde o prověřený způsob zabezpečení, kde jsou využity nové technické prvky.

Zatímco okenní mříže, jak již název napovídá, jsou spolehlivé před průnikem do budovy menšími okny po stranách a v nestřežených částech v přízemních i ve vyšších patrech budov.