Jak vybrat vhodný zahradní párty stan

Všichni jsme se setkali se situaci, kdy pořádáme zahradní slavnost a najednou začne pršet. Nepříjemné, kde narychlo odnést jídlo a schovat hosty? Tuto prekérní situaci vám jednou pro vždy vyřeší zahradní párty stany a již nikdy vám náhlá změna počasí nezasáhne do vašich aktivit. Než si pořídíme párty stan, tak je nutné popřemýšlet nad rozměry. Zásadní je pro kolik lidí pravidelně pořádáte grilovačky a jiné sportovní, kulturní nebo promo akce, od toho se odvíjí velikost stanu. Taktéž je rozhodující velikost pozemku, kde bude stan stát. Na malém prostoru se velký stan nebude pěkně vyjímat, a naopak v malé zahradě bude působit velký párty jako pěst na oko.

Nůžkové stany – praktické řešení

Velikost je vybraná, zbývá vybrat správnou konstrukci. Trh nabízí klasiku a nůžkovou konstrukci, kdy jediným pohybem rozložíte stan. Nůžkové stany jsou sice dražší, ale takový stan postavíte za několik vteřin. Tyčová konstrukce je levná, ale stavba stanu trvá o něco déle. Nicméně, co se kvality týká, tak jsou obě varianty srovnatelné. Nůžkový stan se nejen jednoduše rozkládá, ale také lehce převáží z místa na místo. Uložíte ho do větší tašky, která se prodává v příslušenství skoro ve všech internetových obchodech, které mají ve své nabídce párty a nůžkové stany. Nejžádanější stany mají rozměr 3 x 3 m.

Párty stany - je čas na objednávku

Párty stany – ekonomické řešení pro podnikavé lidi a všechny ostatní, co pravidelně pořádají nějaké akce. Stany se dají potisknout reklamou, která přitáhne větší pozornost potencionálních zákazníků. V současné době není nutné shánět stany po půjčovnách, párty stany seženete za skvělé ceny, ale to musíte zavítat do internetového obchodu t-zbotzi.cz. Velký výběr v široké paletě barev, tvarů a velikostí. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma. Přejeme příjemné nakupování.